HM17-895560LF
5S-HM17-895560LF
HM17-895560LF
FIXED IND 56UH 1.2A 110 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 110 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.307"" Dia (7.80mm)","0.374"" (9.50mm)" |