HM17-895182LF
5S-HM17-895182LF
HM17-895182LF
FIXED IND 1.8MH 210MA 3.21 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 1.8mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 210mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.21 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.307"" Dia (7.80mm)","0.374"" (9.50mm)" |