HM17-875392LF
5S-HM17-875392LF
HM17-875392LF
FIXED IND 3.9MH 140MA 14.2 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 3.9mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 140mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 14.2 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.307"" Dia (7.80mm)","0.295"" (7.50mm)" |