HM17-875272LF
5S-HM17-875272LF
HM17-875272LF
FIXED IND 2.7MH 160MA 8.72 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 2.7mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 160mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8.72 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.307"" Dia (7.80mm)","0.295"" (7.50mm)" |