HM17-855181LF
5S-HM17-855181LF
HM17-855181LF
FIXED IND 180UH 620MA 890 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 620mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 890 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.307"" Dia (7.80mm)","0.217"" (5.50mm)" |