HM17-664561LF
5S-HM17-664561LF
HM17-664561LF
FIXED IND 560UH 250MA 2.31 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 560|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 250mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.31 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.236"" Dia (6.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |