HM17-664471LF
5S-HM17-664471LF
HM17-664471LF
FIXED IND 470UH 270MA 1.91 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 270mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.91 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.236"" Dia (6.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |