HM17-654470LF
5S-HM17-654470LF
HM17-654470LF
FIXED IND 47UH 620MA 340 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 620mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 340 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.236"" Dia (6.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |