HM17-654330LF
5S-HM17-654330LF
HM17-654330LF
FIXED IND 33UH 740MA 270 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 740mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 270 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.236"" Dia (6.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |