HM15-10470LF
5S-HM15-10470LF
HM15-10470LF
FIXED IND 470UH 900MA 1.18 OHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.18 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,-,-,Through Hole,Radial,-,"0.700"" L x 0.500"" W (17.78mm x 12.70mm)","0.700"" (17.78mm)" |