HM11-11503LF
5S-HM11-11503LF
HM11-11503LF
FIXED IND 11UH 12A 8.1 MOHM TH
Product Description
| Series: | HM11 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 11|ìH |
| Tolerance: | ?à25% |
| DC Resistance (DCR): | 12A |
| Q @ Freq: | 28A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 8.1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.540"" Dia (13.70mm)","1.460"" (37.00mm)" |