Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HA72E-12R68HLFTR13
HA72E-12R68HLFTR13
5S-HA72E-12R68HLFTR13
HA72E-12R68HLFTR13
FIXED IND 680NH 35A 1.6 MOHM SMD
Product Description
| Series: | HA72E-12 |
| Function: | Molded |
| Type: | - |
| Inductance: | 680nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 35A |
| Q @ Freq: | 35A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.6 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.549"" L x 0.512"" W (13.95mm x 13.00mm)","0.256"" (6.50mm)" |