Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HA72E-06R68LFTR13
HA72E-06R68LFTR13
5S-HA72E-06R68LFTR13
HA72E-06R68LFTR13
FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 680nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 14.4A |
| Q @ Freq: | 16.5A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 5.5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,2-SMD,-,"0.285"" L x 0.268"" W (7.23mm x 6.80mm)","0.118"" (3.00mm)" |