Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HA55-3023130LF
HA55-3023130LF
5S-HA55-3023130LF
HA55-3023130LF
FIXED IND 13UH 37A 3.25 MOHM TH
| Type: | - |
| Inductance: | 13|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 37A |
| Q @ Freq: | 40A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.25 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Through Hole,Nonstandard,-,"1.181"" L x 0.906"" W (30.00mm x 23.00mm)","0.669"" (17.00mm)" |