GLFR1608T470M-LR
5S-GLFR1608T470M-LR
GLFR1608T470M-LR
FIXED IND 47UH 100MA 2.3 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 100mA |
| Q @ Freq: | 35mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.3 Ohm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,-,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)" |