Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation GLFR1608T470M-LR
GLFR1608T470M-LR
5S-GLFR1608T470M-LR
GLFR1608T470M-LR
FIXED IND 47UH 100MA 2.3 OHM SMD
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:35mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.3 Ohm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,-,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.039"" (1.00mm)"