FSLU2520-47NKP2
5S-FSLU2520-47NKP2
FSLU2520-47NKP2
FIXED IND 47NH 440MA 340 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 440mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 340 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 1GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)" |