Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsToko America Inc. FSLU2520-15NKP2
FSLU2520-15NKP2
5S-FSLU2520-15NKP2
FSLU2520-15NKP2
FIXED IND 15NH 660MA 190 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):660mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:190 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 100MHz
Operating Temperature:2GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)"