ELL-VGG3R3N
5S-ELL-VGG3R3N
ELL-VGG3R3N
FIXED IND 3.3UH 1.1A 130 MOHM
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:1.35A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:130 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"