ELL-VGG2R2N
5S-ELL-VGG2R2N
ELL-VGG2R2N
FIXED IND 2.2UH 1.4A 92 MOHM SMD
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:92 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"