ELL-VGG100M
5S-ELL-VGG100M
ELL-VGG100M
FIXED IND 10UH 730MA 280 MOHM
Product Description
Series:G
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):730mA
Q @ Freq:800mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:280 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"