Fixed InductorsPanasonic Electronic Components ELL-6UH102M
ELL-6UH102M
5S-ELL-6UH102M
ELL-6UH102M
FIXED IND 1MH 180MA 3.67 OHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 180mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.67 Ohm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |