ELL-6UH102M
5S-ELL-6UH102M
ELL-6UH102M
FIXED IND 1MH 180MA 3.67 OHM SMD
Type:-
Inductance:1mH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.67 Ohm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.197"" (5.00mm)"