ELL-6UH100M
5S-ELL-6UH100M
ELL-6UH100M
FIXED IND 10UH 1.8A 63 MOHM SMD
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:63 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.197"" (5.00mm)"