ELL-6SH6R8M
5S-ELL-6SH6R8M
ELL-6SH6R8M
FIXED IND 6.8UH 1.5A 52 MOHM SMD
Product Description
Series:H
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:52 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.130"" (3.30mm)"