ELL-6SH561M
5S-ELL-6SH561M
ELL-6SH561M
FIXED IND 560UH 180MA 3.7 OHM
Type:-
Inductance:560|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.7 Ohm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.130"" (3.30mm)"