ELL-6SH101M
5S-ELL-6SH101M
ELL-6SH101M
FIXED IND 100UH 400MA 680 MOHM
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:680 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.130"" (3.30mm)"