ELL-6RH2R7M
5S-ELL-6RH2R7M
ELL-6RH2R7M
FIXED IND 2.7UH 1.8A 39 MOHM SMD
Type:-
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:39 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)"