ELL-6RH1R0M
5S-ELL-6RH1R0M
ELL-6RH1R0M
FIXED IND 1UH 3A 19 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:19 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)"