ELL-6RH100M
5S-ELL-6RH100M
ELL-6RH100M
FIXED IND 10UH 1.1A 95 MOHM SMD
Product Description
Series:H
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:95 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.251"" L x 0.236"" W (6.40mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)"