DPO-0.5-470
5S-DPO-0.5-470
DPO-0.5-470
FIXED IND 470UH 500MA 322 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 322 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.787"" Dia x 0.354"" W (20.00mm x 9.00mm)",- |