DPO-0.5-220
5S-DPO-0.5-220
DPO-0.5-220
FIXED IND 220UH 500MA 215 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 215 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,10kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.591"" Dia x 0.354"" W (15.00mm x 9.00mm)",- |