DFEH7030D-6R8M=P3
5S-DFEH7030D-6R8M=P3
DFEH7030D-6R8M=P3
FIXED IND 6.8UH 3.5A 59 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.5A
Q @ Freq:5.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:59 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"