DFEH7030D-4R7M=P3
5S-DFEH7030D-4R7M=P3
DFEH7030D-4R7M=P3
FIXED IND 4.7UH 4.2A 41 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.2A
Q @ Freq:5.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:41 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"