Fixed InductorsMurata Electronics North America DFEH7030D-3R3M=P3
DFEH7030D-3R3M=P3
5S-DFEH7030D-3R3M=P3
DFEH7030D-3R3M=P3
FIXED IND 3.3UH 5.4A 29 MOHM
| Type: | Powdered Iron |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.4A |
| Q @ Freq: | 7.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 29 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)" |