DFEH7030D-3R3M=P3
5S-DFEH7030D-3R3M=P3
DFEH7030D-3R3M=P3
FIXED IND 3.3UH 5.4A 29 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):5.4A
Q @ Freq:7.1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:29 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"