DFEH7030D-100M=P3
5S-DFEH7030D-100M=P3
DFEH7030D-100M=P3
FIXED IND 10UH 3A 82 MOHM
Product Description
Series:DFEH7030D
Function:-
Type:Powdered Iron
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:4.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:82 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 155??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"