DFEH10040D-2R2M=P3
5S-DFEH10040D-2R2M=P3
DFEH10040D-2R2M=P3
FIXED IND 2.2UH 12A 7.5 MOHM
Product Description
Series:DFEH10040D
Function:-
Type:Powdered Iron
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):12A
Q @ Freq:14A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:7.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 155??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.429"" L x 0.394"" W (10.90mm x 10.00mm)","0.157"" (4.00mm)"