DFEG7030D-8R2M=P3
5S-DFEG7030D-8R2M=P3
DFEG7030D-8R2M=P3
FIXED IND 8.2UH 3.1A 78 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.1A
Q @ Freq:4.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"