DFEG7030D-5R6M=P3
5S-DFEG7030D-5R6M=P3
DFEG7030D-5R6M=P3
FIXED IND 5.6UH 3.8A 54 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.8A
Q @ Freq:5.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:54 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"