Fixed InductorsMurata Electronics North America DFEG7030D-220M=P3
DFEG7030D-220M=P3
5S-DFEG7030D-220M=P3
DFEG7030D-220M=P3
FIXED IND 22UH 1.9A 198 MOHM
| Type: | Powdered Iron |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.9A |
| Q @ Freq: | 2.7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 198 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)" |