DFEG7030D-1R5M=P3
5S-DFEG7030D-1R5M=P3
DFEG7030D-1R5M=P3
FIXED IND 1.5UH 7.6A 15 MOHM
Type:Powdered Iron
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7.6A
Q @ Freq:9.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:15 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"