DFEG7030D-1R0M=P3
5S-DFEG7030D-1R0M=P3
DFEG7030D-1R0M=P3
FIXED IND 1UH 9.1A 9.9 MOHM
Product Description
Series:DFEG7030D
Function:-
Type:Powdered Iron
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9.1A
Q @ Freq:12A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:9.9 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.260"" W (7.00mm x 6.60mm)","0.118"" (3.00mm)"