DFE252012F-2R2M=P2
5S-DFE252012F-2R2M=P2
DFE252012F-2R2M=P2
FIXED IND 2.2UH 2.3A 82 MOHM
Product Description
Series:DFE252012F
Function:-
Type:Powdered Iron
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:3.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:82 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.047"" (1.20mm)"