DD1274AS-H-5R6N=P3
5S-DD1274AS-H-5R6N=P3
DD1274AS-H-5R6N=P3
FIXED IND 5.6UH 6.3A 18.3 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):6.3A
Q @ Freq:11.1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:18.3 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"