DD1274AS-H-3R3N=P3
5S-DD1274AS-H-3R3N=P3
DD1274AS-H-3R3N=P3
FIXED IND 3.3UH 7.4A 11.4 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):7.4A
Q @ Freq:14.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11.4 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"