DD1274AS-H-2R2N=P3
5S-DD1274AS-H-2R2N=P3
DD1274AS-H-2R2N=P3
FIXED IND 2.2UH 8A 9.6 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):8A
Q @ Freq:16.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:9.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"