Fixed InductorsMurata Electronics North America DD1274AS-H-220M=P3
DD1274AS-H-220M=P3
5S-DD1274AS-H-220M=P3
DD1274AS-H-220M=P3
FIXED IND 22UH 2.9A 68.1 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.9A |
| Q @ Freq: | 5.6A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 68.1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)" |