DD1274AS-H-220M=P3
5S-DD1274AS-H-220M=P3
DD1274AS-H-220M=P3
FIXED IND 22UH 2.9A 68.1 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.9A
Q @ Freq:5.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:68.1 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"