DD1274AS-H-1R5N=P3
5S-DD1274AS-H-1R5N=P3
DD1274AS-H-1R5N=P3
FIXED IND 1.5UH 8.9A 7.7 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):8.9A
Q @ Freq:20.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:7.7 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.197"" (5.00mm)"